March Riflescope March Compact 2.5x-25x52mm Tactical (D25V52TI)
March Tēmēklis March Compact 2.5x-25x52mm Takstiskais Izgaismots MTR-5 tīkliņš (D25V52TI) Demo modelis.
D25V52TI-Demo
March Scopes
March Compact 2.5-25x52
DEMO MODELIS
AR PVN
Daudzums
Jautājiet par pieejamību [email protected] vai zvaniet...+37120310310
Apraksts
March Compact 2.5-25x52
Taktiskais modelis (ar apgaismojumu)
Kompakts 10x tālummaiņas koeficients, kas aptver plašu taktisko un medību situāciju diapazonu.
Iezīmes:
  • 10X tālummaiņa SFP
  • ED Stikli
  • 30 mm diametra korpuss
  • 52 mm objektīvs
  • Sānu fokuss no 10 jardiem līdz bezgalībai
  • Pilnībā no alumīnija lietņa izgatavots tēmēkļa korpuss
  • Iekšējai stabilitātei pildīts ar argona gāzi
MOA tips
Viens abu regulēšanas ciparnīcu pagrieziens ir 25MOA un viens klikšķis ir 1/4MOA.
Elevācijas ass kopējais regulēšanas diapazons ir 120MOA.
Pagrieziena ass kopējais regulēšanas diapazons ir 60MOA.
1/4MOA regulēšanas ciparnīcas ar 0 iestatījumu
Liela izmēra pacēluma, pagrieziena leņķa un sānu fokusa regulēšanas ciparnīcas ērtai regulēšanai.
Paaugstinājuma ciparnīcai ir 0 iestatīšanas funkcija.
Iepakojumā:
  • Flip vāciņi (objektīva un okulāra)
  • Objektīva lupatiņa
  • Saulessargs
  • Ātrā svira
  • Sešstūra atslēga
  • MD disks
Produkta detaļas
D25V52TI-Demo
Jauns
Datu lapa
Palielinājums MIN
2.5
Palielinājums MAX
25
Objektīva lēcas dia.
52 mm
Caurules diametrs
30 mm
Fokālā plakne
SFP
Klikšķa vērtība
1/4 MOA
Tīkliņš
MTR-1, MTR-2, MTR-3, MTR-4, MTR-5, MTR-FT, MTR-RTM
Izgaismojums
Yes
Augstuma diapazons
120 MOA
Pagrieziena diapazons
60MOA
Sānu fokuss / Parallaks
10 yd–∞
Sērija
March Compact
Izejas zīlīte
2.08 mm
Redzamības lauks, (ft@100yds)
42.0-4.2 (13.99-1.40m)
Acu atvieg Min
85-100 mm
Acu atvieglojums Max
89-96 mm
Svars
685g
Garums
338mm (13.3in)
Ražotāja URL
https://marchscopes.com/scopes/d25v52ti-2/
8 produktu tajā pat kategorijā:
Norāde: SCOM-42
Zīmols: Vector Optics
Vector Optics Grizzly Pro 3-12x56i Fiber Tēmēklis
Vector Optics Grizzly Pro 3-12×56i Fiber Tēmēklis nodrošina labu līdzsvaru starp veiktspēju, izturību un vērtību. Ar spilgtu 56 mm lēcas, ar šķiedru izgaismotu optiku, precīziem vāciņiem un izturīgu konstrukciju tas ir uzticama izvēle medībām, vidēja attāluma šaušanas un taktiskai lietošanai. Viegls, kompakts un konstruēts tā, lai izturētu nelabvēlīgas...
Vairāk
Ir pieejams
Norāde: SCOC-30-DSC
Zīmols: Vector Optics
Vector Optics Cerato 3-9x32SFP Tēmēklis
(1)
Vairāk
Ir pieejams
Norāde: SCOM-23
Vector Optics Continental x6 1.5-9x42SFP G4 Tēmēklis
Noliktavā pēdējās preces
Norāde: SCOL-47
Vector Optics Continental x6 5-30x56 SFP ZERO STOP taktiskais tēmēklis
Norāde: 793139-251770
Sightron SIII tēmēklis 10-50x60 (MOA, ZS, IR) demonstrācijas modelis
Sightron SIII Long Range 10-50x60 tāl tēmēklis ir augstas veiktspējas optika, kas paredzēta nopietnām sacensībām lielos attālumos, F-klasei un precīzai šaušanai mērķī. Tam ir spēcīgs palielinājuma diapazons, liels 60 mm objektīvs, kas nodrošina izcilu gaismas savākšanu, un Sightron unikālā ExacTrack vēja un augstuma regulēšanas sistēma precīzai un...
Nav noliktavā
Norāde: SCOM-38
Vector Optics Continental x6 2.5-15x56 G4 Medības Tēmēklis
Nav noliktavā
Norāde: SCFF-29
Vector Optics Continental 34mm x6 4-24x56FFP VCT tēmēklis
Vector Optics Continental x6 4-24x56FFP 34 mm VCT Tēmēklis (SCFF-29) apvieno augstākās kvalitātes vācu optisko tehnoloģiju un izturīgu inženiertehniku, nodrošinot izcilu precizitāti. Ar FFP izgaismoto VCT-34 mērķuzīmi, plašo 4-24x palielinājums, 34 milimetru regulēšanas diapazonu un izturīgo konstrukciju tas ir izcila izvēle tālo attālumu medniekiem,...