SPUHR ST-7601 Ø40 H35MM 6MIL/20.6MOA SAKO TRG/Tikka T3/T3x dovetail Mount
SPUHR ST-7601 Ø40 H35MM 6MIL/20.6MOA SAKO TRG/Tikka T3/T3x dovetail Stiprinājuma
ST-7601
Spuhr AB
Izstrādājuma numurs : ST-7601
6 MIL/20,6 MOA
Augstums: 35 mm
Attālums starp gredzeniem: 4,4 mm (no caurules apakšas līdz caurules stiprinājuma korpuss)
Garums: 126 mm
Svars: 249 g
AR PVN
Daudzums
Nav noliktavā
Novērtējums
Uzraksti atsauksmi
Apraksts
Komplektā iekļauts 10 grādu ķīlis
Produkta detaļas
ST-7601
Jauns
8 produktu tajā pat kategorijā:
Norāde: T5014-2019
Zīmols: ERA-TAC
ERATAC Gen 2 Viengabala Stiprinājums 34mm 20 MOA 36.5mm-1.44" High T5014-2019
ERATAC Gen 2 ar regulējamu slīpumu Stiprinājums, kas ir mūsdienīgs risinājums izstrādāts precizitātei un daudzpusībai jūsu šaušanas pieredzē. Šis stiprinājums, kura izmērs ir 34 mm un augstums 20 mm, ir izstrādāts, lai nodrošinātu optimālu izlīdzināšanu un stabilitāti jūsu optikai. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties šautuvē vai laukā, šis stiprinājums...
Vairāk
Noliktavā pēdējās preces
Norāde: SP-3026
Zīmols: Spuhr AB
SPUHR SP-3026 Ø30 H32MM 0MIL Picatinny Stiprinājuma
Tā kā SP-3026 ir paredzēts ātrajai šaušanai 3gun un IPSC tipa šautuvju sacensībās, tam nav burbuļlīmeņa, kas ir raksturīgs lielākajai daļai citu Spuhr stiprinājumu. Ļauj uzstādīt tēmēkli 70 mm tālāk uz priekšu nekā ar balstu bez kantelevera.