ATN-IR850-ACMUIR85PR
ATN
ATN IR850-Pro Long Range IR Illuminator with adjustable mount
Tax included
Quantity
Out-of-Stock
Description
ATN IR850 Pro
ATN IR850 Pro an extremely powerful, long range 850 mW infrared illuminator for hunting and search & rescue use.
Product Details
ATN-IR850-ACMUIR85PR
New
Specific References
UPC
8 other products in the same category:
Reference: XASR-3050
Brand: Vector Optics
Vector Optics X-ACCU 34mm Adjustable Elevation Picatinny Rings (V-59)
More
In stock
Reference: H50-R-MAG-10
MTM Cartridge box DELUXE, 50pcs. - cal. 7mm Rem.Mag.