PARD DS35-70R/940 night vision scope
  • PARD DS35-70R/940 night vision scope-0
  • PARD DS35-70R/940 night vision scope-1
  • PARD DS35-70R/940 night vision scope-2
  • PARD DS35-70R/940 night vision scope-3
  • PARD DS35-70R/940 night vision scope-4
  • PARD DS35-70R/940 night vision scope-5
  • PARD DS35-70R/940 night vision scope-6
Приціл нічного бачення PARD DS35-70R/940
DS35-70R/940
Pard
Серія Pard DS35це нещодавно розроблений цифровий приціл нічного бачення
з ПДВ
Кількість
Out-of-Stock
Опис
Основні функції:
"Датчик роздільної здатності PARD 2K - високочутливий у низькому світлі - до 0.001 люкс
"PARD VLEA розширений підсилювач зображень
1000 mtr інтегрований лазерний динаматор (LRF модель тільки)
Відеозапис активовано
Балістичний калькулятор
Інші функції;
2560x1440 Оптичний датчик CMOS
850 нм ІЧ-підсвічник (350 mtr IR діапазон) - 5 Вт
Gyroscope, запис петлі, аудіозапис, відшкодування впливу
Гвинтове кріплення стандартними кільцями 30 мм
1x 18650 акумулятор (+8h runtime)
Micro SD-накопичувач для медіазапису, підключення до Інтернету
Модель: DS35-70R
Оптичний датчик: 2560 x 1440
Об'єктив: 70 мм (F2.4)
Magnification, x: 5.6x - 11.2x
Сфера зору (HxW), ступені: 3.4° кс 3.4°
Діапазон виявлення, м: 350 (IR діапазон)
Датчик:
Тип: CMOS
Курс кадрів: 30 к/с
Оптики:
Об'єктив: 70 мм (F2.4)
Magnification, x: 5.6 x 11.2x (2x цифровий)
IR освітлення:
IR довжини хвилі: 940 нм
IR потужність, Вт: 5
Відстань від IR: 350 м
Показати:
Вирішення, пікселів: 800 x 800 IPS LCD
Кольоровий палет: колір / моно-зелений / моно-жовтий
Продуктивність діапазону:
Діапазон виявлення (особа), м: 200м
Лазерний Rangefinder:
Мін. Діапазон вимірювання, м: 3.5
Макс. Діапазон вимірювання, м: 1000
Точність вимірювання, м: 1
Сітка:
Зображення на малюнку: Я
Кількість попередньо завантажених мереж: 6
Кількість доступних нульових профілів: білий / жовтий / зелений
Бездротовий Інтернет
Запис:
Фото і відео (Micro SD-карт - до 128 Гб)
Особливості довкілля:
П67
Блок живлення:
Вихідна напруга, В: 3.7
Тип акумулятора: 18650 Лі-іон
Час роботи на батарею (в т=22°C), ч*: >8
Підключення та сумісність: