PARD DS35-70RF/850 night vision scope
PARD DS35-70RF/850 нічне бачення
DS35-70RF/850
Pard
Серія PARD DS35 є новим цифровим нічним баченням у вигляді традиційного дня
з ПДВ
Кількість
Out-of-Stock
Опис
Специфікація:
Модель ДС35 70мм
Страхування
Рішення(ПВ) 2560*1440
Розмір пікселя (um) 2.9um
Курс кадрів (fps) 30fps(добу); 60fps (день)
Зображення двигуна ПАРД ВЛЕА
Оптики
Мета 70мм Ф2.4
Оптичний Magnification(x) 5.6х
Цифрове збільшення (x) 2кс
ПІП(х) 2кс
Сфера зору (HxV) 3.4о
3.4о
4.8о
Діапазон фокусів кснумксм-кснумкс
Рельєф очей(мм) 100мм
Випадковий пупіл (мм) 10мм
Регулювання диоптера(°) Уточнюється
ІР Ілюмінатор
Тип ІЧ VCSEL
IR потужність 5ВТ
Рівень ІЧ освітлення 3 рівні
ІЧ відстань (м) 350м
IR Довжина хвилі (нм) 850нм/940нм
Дисплей
Тип IPS LCD
Стиль ретисла 6
Колір візирної сітки білий,жовтий,зелений
Кольоровий режим Колір,Моно BW,Моно Грін,Моно Жовтий
Відео / Відео
Фото формат JPG
Відео формат МП4
Зберігання (ГБ) Карта TF(128GB)
Головна
ПІП Я
Діапазон виявлення LRF(m) 1000(LRF версія)
Балістичний калькулятор Я
Вибір діапазону метр/ярд
Гироскоп Я
Самоактивний запис Я
Автоматичний запис Я
Циклічний запис Я
Позначка часу Я
Запис аудіо Я
Beep звук Я
Компенсація експозиції Я
Інтерфейси
USB Type-C ТИП К
Вихід HDMI Я
Підключення
Головна Я
Підтримка додатків ПардВідео
Блок живлення
Вихідна напруга (В) 3.7
Час роботи (год, макс.) 8
Характеристика навколишнього середовища
Ступінь захисту П67
Робоча температура (°C) -20 – 50
Потужність Recoil(J) 1000Г
Матеріал
Житло Алюмінієвий сплав
Мета Скло
Вимірювання
Розмір продукту (L x W x H, мм) Л350мм*В88мм*Х95мм (В/О Довгий очей)
Л410мм*В88мм*Х95мм (В/Довгий очей)
Н.В/пкс(без акумулятора, г) 680г (В / O Батарея)
опис:
Ультра чіткий дисплей. Красивий Vibrant
DS35_shop_01.jpg
Інноваційний Image Shift Zero
  • Зацікавити свій обсяг
  • Широке поле зору
DS innovative image-shift-zero
Безфосфатний об'єктив Cap
DS-focus-free-lens-cap.jpg
Надзвичайно чутливий датчик CMOS
DS extremely sensitive cmos sensor
Точний балістний калькулятор
  • Швидко вказується точка призначення
  • Точно розміщуйте свій постріл
Налаштування IR Light
  • 850nm Додаткова довжина хвилі
  • Потужний діапазон освітлення
DS35_shop_09.jpg
Детальніше про товар
DS35-70RF/850
Новий
Спеціальні артикули
код UPC
3
Артикул: ATN-OTSXLT-TIMNODN335X
Бренд: ATN
ATN ODIN 320, 35mm Thermal Viewer