SPUHR ST-4808 Ø34 H44MM 13MIL/44.4MOA SAKO TRG/Tikka T3/T3x dovetail Mount
SPUHR ST-4808 Ø34 H44MM 13MIL/44.4MOA SAKO TRG/Tikka T3/T3x кріплення ластівчин хвіст
ST-4808
Spuhr AB
Система кріплення на ланцюжок NV.
з ПДВ
Кількість
Out-of-Stock
Опис
Артикул No: СТ-4808
13 МІЛ/44,4 МОА
Висота: 44мм/1.732
Довжина: 121 мм/4.76
Зареєструватися: Для гвинтівок з TRG / Tikka T3/T3x - НЕ для Picatinny залізниця або SAKO TRG-S.
10degree клин включений
Детальніше про товар
ST-4808
Новий
Характеристики
Монтувати форму
Monoblocks
Тип кріплення
Dovetail
Розмір кріплення
34 mm
Висота кріплення
High
8 інших товарів в цій категорії:
Артикул: XASR-3011
Бренд: Vector Optics
Vector Optics X-ACCU 30мм 1.2" Середній профіль 1 999 р Picatinny
КронштейнVector Optics X-ACCU 30 мм 1,2" середнього профілю, 1 частина, 20 MOA Picatinny забезпечує неперевершену жорсткість, ідеальне вирівнювання прицілу та вбудовану перевагу для стрільби на великі відстані стрілянина. Завдяки високоякісним матеріалам, прецизійній обробці та конструкції з захистом від віддачі, це кронштейн професійного рівня для...
Докладніше
В наявності
Артикул: SP-3601
Бренд: Spuhr AB
SPUHR SP-3601 Ø30 H30MM 6MIL/20.6MOA Picatinny Кріплення
Докладніше
В наявності
Артикул: SCACD-08
Бренд: Vector Optics
Vector Optics 30мм/25.4mm Один шматок ACD Mount Extra Light Bubble Рівень Cant. Моноблок.
Цілісне кріпленняVector Optics 30мм / 25.4mm ACD Mount Extra Light забезпечує неперевершену стабільність, довговічність і точність для серйозних стрільців. Завдяки легкій моноблочній конструкції, вбудованому бульбашковому рівню та сумісності з двома трубками, це ідеальне рішення для досягнення максимальної точності в будь-якій стрілянина дисципліні.
Останні товари на складі
Артикул: SP-3602
SPUHR SP-3602 Ø30 H38MM 6MIL/20.6MOA Picatinny Навігація
Останні товари на складі
Артикул: XASR-3032
Vector Optics 30mm 20MOA 1-Piece Розширений Picatinny АР Крим
Vector Optics 30-мм 20МОА цільнолитий розширений кронштейн AR (V-20 ) - це міцний моноблок з чорним анодованим покриттям, який розширює поле зору і додає корисну висо ту для роботи на далеких дистанціях. Його центральна висота 38 мм, подвійний інтерфейс затискач-гайка та конструкція з повним ЧПУ 6061-T6 забезпечують стабільну, повторювану основу для...