ERATAC Gen 2 Adjustable Inclination Mount 34mm/Height 20mm/Nuts 0-20 MRAD T5074-0020
ERATAC Gen 2 Регульоване кріплення з нахилом 34 мм/Висота 20 мм/Гайки 0-20 MRAD T5074-0020 MRAD T5074-0020
T5074-0020
ERA-TAC
Це 34-міліметрове регульоване похиле кріплення ERATAC має висоту 0,79" і регулюється в діапазоні від 0 до 20 MRAD.
з ПДВ
Кількість
Out-of-Stock
Опис
Представляємо вам кріплення ERATAC Gen 2 з регульованим нахилом 34 мм/висота 20 мм/гайки 0-20 MRAD T5074-0020, преміум-рішення, розроблене для забезпечення точності та адаптивності у вашій стрілянина. Це кріплення забезпечує неперевершену стабільність і гнучкість, що робить його важливим доповненням до вашого тактичного спорядження.
Інноваційний дизайн цього кріплення має міцну цільну конструкцію, що забезпечує максимальну довговічність у складних умовах. З розміром кріплення 34 мм, воно ідеально підходить для різних оптичних приладів, покращуючи ваші можливості прицілювання. Регульований нахил дозволяє точно налаштувати кут до 20 MRAD, що дає змогу досягти ідеального кута для будь-якого стрілянина сценарію.
Основні характеристики:
  • Форма кріплення: Моноблоки/цілісні
  • Тип кріплення Picatinny/Weaver
  • Розмір кріплення: 34 мм
  • Висота кріплення: Високе (20 мм)
  • Діапазон регулювання гайок: 0-20 MRAD
Атрибут Значення
Розміри Висота по центру: 1.45"
Стан товару Новий
Тип продукту Кріплення для підзорної труби
Нахил Регульований
Детальніше про товар
T5074-0020
Новий
Характеристики
Монтувати форму
Monoblocks
Тип кріплення
Picatinny/Weaver
Розмір кріплення
34 mm
Висота кріплення
High
Спеціальні артикули
MPN
5
8 інших товарів в цій категорії:
Артикул: XASR-3036
Бренд: Vector Optics
Vector Optics 30мм 20МОА 1-Piece Extended Picatinny AR Mount Coyote FDE
Vector Optics XASR-3036 30 мм 20 MOA Extended AR Mount надає стрільцям міцне цільне рішення з покриттям FDE, яке збільшує полегшення для очей і додає корисну висоту для довгих пострілів. Його центральна висота 38 мм, подвійний поперечний затискач затвора та корпус 6061-T6, виготовлений повністю з ЧПУ, забезпечують стабільне нульове положення та...
Докладніше
В наявності
Артикул: SCTM-58
Бренд: Vector Optics
Vector Optics X-Accu 34mm Високий профіль Один шматок 20MOA Mount. Моноблок.
Високопрофільне цільне кріпленняVector Optics X-Accu 34 мм 20 МОА (V-6 ) створено для стрільців, які вимагають безкомпромісної стабільності, точності та довговічності. Моноблочна конструкція, корпус з авіаційного алюмінію та 20 МОА роблять його ідеальним вибором для використання на далеких дистанціях, від полювання до тактичних місій та змагань...
Докладніше
В наявності
Артикул: SP-4601
Бренд: Spuhr AB
СПУПЛ SP-4601 Ø34 H30MM 6MIL / 20.6MOA Picatinny Навігація
Out-of-Stock
Артикул: QDP-6002
Бренд: Spuhr AB
SPUHR QDP-6002 Ø36 H38mm 0MIL QDP
(0)
Spuhr QDP-6002 - це швидкознімне кріплення оптичного прицілу професійного рівня, призначене для гвинтівок з направляючими типу Picatinny rail. Цей кронштейн є частиною системи кріплення оптичних прицілів Spuhr Ideal Scope Mount System (ISMS) і має діаметр трубки 36 мм і висоту 38 мм (1,5 дюйма), що робить його чудовим вибором для великокаліберних оптичних...
Артикул: SCTM-39
Vector Optics 30мм OP 20МОА 1.25" Профіль Picatinny Навігація
Кронштейн Vector Optics 30mm OP 20MOA 1.25" Profile Picatinny Mount (V-5 ) - це рішення професійного рівня для стрільців на довгі дистанції, які потребують додаткового регулювання висоти. Завдяки інтегрованому канту 20 МОА, каркасному алюмінієвому корпусу та системі з шістьма гвинтами на кільце, воно забезпечує стабільність, точність та довговічність при...
Артикул: XASR-3014
Vector Optics X-ACCU 34mm Cant 0MOA Один шматок Висока Picatinny Навігація
Цілісний к ронштейн Vector Optics X-ACCU 34 мм 0 MOA забезпечує високу жорсткість, високе кріплення та стабільне утримання нуля для високоточних стрільців. Його конструкція з точністю 0 МОА, якісна обробка та компактна форма забезпечують надійність у тактичних, мисливських та далекобійних цілях - без зайвого зміщення кута нахилу. Замовляйте на сайті...